Park Wodny Strzyżów

Facebook

Zawartość podstrony

Menu

Łaźnia parowa

REGULAMIN I ZACHOWANIE W ŁAŹNI PAROWEJ
 
1. Wejście do łaźni umożliwia jedynie posiadanie ważnego biletu wstępu w godzinach pracy tej strefy i zainicjowanie go przed wejściem i po wyjściu na czytniku bramki wejściowej.
2. Użytkownicy łaźni zobowiązani są skorzystania z prysznica przed wejściem do strefy.
3. Strefa ta jest strefą tekstylną. Użytkownicy korzystający z Łaźni powinni przebywać w strojach kąpielowych lub innej odzieży – ale boso.
4. Przed zajęciem miejsca na ławce należy opłukać je wodą korzystając z węża.
5. Zachowanie Użytkowników przebywających w łaźni nie może zakłócać wypoczynku innym Użytkownikom.
6. Wszyscy korzystający z pomieszczeń przeznaczonych do wypoczynku zobowiązani są do zachowania ciszy i spokoju. 
7. Z Łaźni mogą korzystać jedynie osoby zdrowe, u których nie występują przeciwwskazania do przebywania w wysokich temperaturach, a w szczególności nie powinny korzystać:
osoby tuż po odbyciu treningu o charakterze wytrzymałościowym, osoby mające na celu zredukowanie wagi (np. przed zawodami), kobiety w czasie menstruacji, osoby cierpiące na jaskrę,
osoby cierpiące na padaczkę i na stany psychotyczne, osoby cierpiące na ostre oraz przewlekłe choroby zakaźne oraz ich nosiciele, osoby w stanie ostrej choroby gorączkowej, osoby o dużej skłonności do krwawień, osoby cierpiące na przewlekłe schorzenia gruźlicze, nowotworowe oraz niedokrwistość, osoby cierpiące na choroby układu krążenia, osoby cierpiące na zredukowaną pracę kory nadnerczy oraz nadczynność gruczołu tarczycy i obrzęki śluzowate, osoby cierpiące na zapalenie żył, stany miażdżycowe i chorobę wieńcową, osoby w stanach pozawałowych i powylewowych, osoby cierpiące na intensywne choroby skóry łącznie z egzemami, osoby cierpiące na ostre stany zapalne organów wewnętrznych, osoby z objawami dekompresji, osoby cierpiące na ciężkie wegetatywne zaburzenia centralnego układu nerwowego z poważnymi zaburzeniami układu krążenia. 
8. Należy pamiętać o tym, że choroby nałogowe (uzależnienia) takie jak narkomania oraz alkoholizm również są zaliczane do przeciwwskazań i wykluczają osobom na nie cierpiącym możliwość korzystania z łaźni.
9. Wejście do strefy łaźni parowej stanowi potwierdzenie braku przeciwwskazań opisanych powyżej, jak i innych znanych Użytkownikowi.
10. W przypadku wątpliwości, co do braku przeciwwskazań korzystania z Łaźni Parowej, należy w tym zakresie zasięgnąć rady specjalisty, przed skorzystaniem z niniejszej usługi.
Stopka podstrony